הכירו את העיסוי התאילנדי

מי מבלה עם נערות ליווי

מרגישים עייפים וחסרי אנרגיה? מרגישים שהסטרס היומיומי פוגע לכם בבריאות? סובלים מכאבים, שרירים תפוסים ונוקשות? כנראה שאתם צריכים איזה עיסוי טוב, כמו למשל העיסוי התאילנדי. אל תיבהלו מהמחירים המוגזמים של מועדוני הספא היוקרתיים, את העיסוי הכי טוב תוכלו לקבל אצל נערות ליווי בלוד. אז מהו בעצם עיסוי תאילנדי ולמה נערות ליווי מעניקות אותו בצורה הטובה ביותר?

ישנן שיטות עיסוי שונות, עיסוי תאילנדי הוא אחת השיטות. האם כל השיטה במלואה פותחה בתאילנד, ככל הנראה לא. שיטת העיסוי התאילנדי מתבססת על עקרונות הרפואה הסינית ובראש ובראשונה מדברת על איזון אנרגטי לפי עקרונות היין-יאנג. יש האומרים שיש בו גם השפעות מהיוגה ההודית. אך האמת שזה לא ממש משנה, אתם תוכלו ליהנות מהעיסוי הזה בצורה בלתי רגילה!

שיטת עיסוי זו מתמדת בקווי אנרגיה (מרידיאנים) אשר להם השפעות על כל גוף, אלו הם ”צמתים אנרגטיים“. עיסוי תאילנדי משחרר חסימות במערכת הדם והלימפה. הוא מסייע להתמודדות עם לחץ נפשי, כאבי ראש, כאבי גב, כאבי שרירים ונדודי שינה.

עיסוי תאילנדי – מדוע דווקא אצל נערות ליווי באשדוד

עיסוי תאילנדי כולל הרבה מאוד מגע אנושי המשלב לחיצות וטכניקות עיסוי שונות. אחד המאפיינים הבולטים של העיסוי התאילנדי הוא שילובי המגע הכוחניים בין רגליה וידיה של המעסה כלפי המטופל. בוודאי יצא לכם לראות את מיטות הטיפולים המשמשות לעיסוי, אך כאשר מדובר בעיסוי תאילנדי, הטכניקות המיוחדות דורשות שכיבה על הרצפה או על מזרן.

על פי ניסיון הנערות בשירותי ליווי בהרצליה מעניקות את העיסויים הכי טובים. ראשית כל מדובר ביחס אישי וחברי, דבר אשר הופך את כל החוויה ליותר נעימה. שנית כל במכוני הספא לעתים המעסים הם גברים, ומכיוון שזה דורש הרבה מגע גופני ישנם גברים אשר מעדיפים עיסוי מידע אישה ולכם הם מעדיפים לפנות לנערות ליווי בחיפה. כמו כן נערות ליווי מרגישות מאוד בנוח עם מגע; הן אינן נרתעות מגוף הגבר והן נותנות עיסוי מכל הלב. לאחר העיסוי אתם צפויים להרגיש ערנות, אך תחושת רפיון גופנית.